"Koncepte" moduļu virtuves

Sadarbībā ar Attēls-R piedāvāju izstrādāt mēbeļu projektu, piegādāt un uzstādīt moduļu virtuves mēbeles. 

Moduļu nozīmē to, ka skapīšiem ir standarta izmēri, ar soli 5cm platumā. Ir pieejami trīs dažādi grīdas skapju augstumi un plašs sienas skapju klāsts. Ir arī stūra skapji, penāļi, skapji ar izvelkamiem groziem un skapji sadzīves tehnikai. Tāpat iespējams izvēlēties skapjus ar Blum vai Samet furnitūru, vai Gola bezrokturu sistēmu. 

Kāpēc izvēlēties moduļu virtuvi? Jo šīs virtuves ir par 15-20% lētākas nekā individuāli pasūtītas. Tas tādēļ, ketaļas, kas konkrētām skapju grupām ir vienādas, tiek sagatavotas vairumā. Līdz ar to tiek taupīts laiks, darbs un resursi. Protams, pasūtījumā var iekļaut arī kādu nestandarta skapi, lai vieta telpā tiktu izmantota maksimāli, bet to jau mēs izdomāsim projektēšanas gaitā.

Izgatavošanas laiks šādām virtuvēm ir 3-4 nedēļas, kas ir krietni īsāks pasūtījuma izpildes termiņš nekā individuāli ražotām virtuvēm, jo, kā jau minēju, daudzas detaļas ir iepriekš sagatavotas.

Lai izstrādātu projektu šādai virtuvei- vērsies pie manis. Projekta izstrāde ir tāda pati, kā individuālai virtuvei. Mērīšana, tikšanas salonā, materiālu izvēle, tāmēšana, izgatavošana, piegāde un uzstādīšana.

Zemāk esmu sagatavojusi dažus piemērus tipveida dzīvokļu virtuvēm, jo tās ir nelielas un mēbeļu izvietošana šajās, mazajās virtuvītēs ir sagādājusi galvas sāpes ne vienam vien klientam.

Mēbeļu piedāvājums tipveida dzīvokļu virtuvēs.

Vai Tu dzīvo šādā mājā? Tev ir šāda plānojuma virtuve?

Tad šajā galerijā vari apskatīt kā varētu izskatīties un cik aptuveni izmaksās Tavas virtuves mēbeles, izgatavotas no "Konceptes" moduļu skapīšiem.