Termiņi.

Mēbeļu projekta izstrāde var aizņemt no vienas nedēļas līdz pat mēnesim. Reizēm pat ilgāk. Viss atkarīgs no pasūtījuma apjoma un nodošanas termiņa. 

Kad par mēbelēm tiek sākts domāt laicīgi, steigai nav pamata un projektu saskaņot var pamazām. Ja par to sāk domāt kad jau iesākti remontdarbi, tad saskaņošana jāveic ātrāk, lai ātrāk var arī pasūtīt. 

Ja remonts nav plānots, tad iepriekšējās mēbeles ar jaunām tiek aizvietotas pāris stundās vai pāris dienās (atkal- atkarībā no apjoma). Ja telpa tiek remontēta, tad pēc pārmērīšanas kādu laiku nāksies pieciest neērtības, jo pasūtīt mēbeli izgatavošanai var tikai tad, kad nemainās telpas izmēri.

Pati mēbeļu ražošana aizņem 6-8 nedēļas. Atkarībā no ražotnes noslogojuma. Meistars ar kuru sadarbojos, mēbeļu detaļas (ja tās ir no mēbeļu lamināta) pasūta firmā "Kubeks". Šai firmai ir jaudīgas un kvalitatīvas iekārtas, kas spēj sagatavot augstas kvalitātes detaļas. Detaļu tālāku sagatavošanu- montāžu (nejaukt ar uzstādīšanu) veic mēbeļu meistars. Tajā ietilpst eņģu vietu, rokturu, atvilktņu detaļu saurbšana un sagatavošana. Tiek samontēti virtuves skapīši, pieskrūvētas kājas utt. Līdzīgi ir ar krāsotām detaļām no MDF. Ja runa ir par masīvkoka mēbelēm- galdi, gultas, virtuves mēbeles... Tad par termiņiem jājautā galdniekam pašam, atkarībā no viņa noslogojuma.

Visus manus sadarbības partnerus var atrast sadaļā "Sadarbības partneri".

Pakalpojumu cenas:

Virtuves mēbeļu projekts: 100.00 €

Sadzīves tehnikas piedāvājuma sagatavošana: 30.00 

Elektrības un ūdens izvadu shēmas sagatavošana: 30.00 

Korpusa mēbeļu projekts: 50.00- 100.00 €

Mērīšana un konsultācija objektā: 30.00 € (Tukuma pilsētā)

Ārpus pilsētas tiek aprēķināta maksa par ceļu: 1.00 /km.

 

Par pakalpojumu iespējams saņemt rēķinu, apmaksu veicot ar pārskaitījumu, vai kvīti, ja maksājat skaidrā naudā!

Apmaksa par izbraukumu un mērīšanu veicama  objektā, pēc mērīšanas.

Visas cenas norādītas bez PVN 21%

2024.g.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.