"Koncepte" moduļu virtuves

Sadarbībā ar Attēls-R piedāvāju izstrādāt mēbeļu projektu, piegādāt un uzstādīt moduļu virtuves mēbeles. 

Moduļu nozīmē to, ka skapīšiem ir standarta izmēri, ar soli 5cm platumā. Ir pieejami trīs dažādi grīdas skapju augstumi un plašs sienas skapju klāsts. Ir arī stūra skapji, penāļi, skapji ar izvelkamiem groziem un skapji sadzīves tehnikai. Tāpat iespējams izvēlēties skapjus ar Blum vai Samet furnitūru, vai Gola bezrokturu sistēmu. 

Kāpēc izvēlēties moduļu virtuvi? Jo šīs virtuves ir par 15-20% lētākas nekā individuāli pasūtītas. Tas tādēļ, ketaļas, kas konkrētām skapju grupām ir vienādas, tiek sagatavotas vairumā. Līdz ar to tiek taupīts laiks, darbs un resursi. Protams, pasūtījumā var iekļaut arī kādu nestandarta skapi, lai vieta telpā tiktu izmantota maksimāli, bet to jau mēs izdomāsim projektēšanas gaitā.

Izgatavošanas laiks šādām virtuvēm ir 3-4 nedēļas, kas ir krietni īsāks pasūtījuma izpildes termiņš nekā individuāli ražotām virtuvēm, jo, kā jau minēju, daudzas detaļas ir iepriekš sagatavotas.

Lai izstrādātu projektu šādai virtuvei- vērsies pie manis. Projekta izstrāde ir tāda pati, kā individuālai virtuvei. Mērīšana, tikšanas salonā, materiālu izvēle, tāmēšana, izgatavošana, piegāde un uzstādīšana.

Zemāk esmu sagatavojusi dažus piemērus tipveida dzīvokļu virtuvēm, jo tās ir nelielas un mēbeļu izvietošana šajās, mazajās virtuvītēs ir sagādājusi galvas sāpes ne vienam vien klientam.

103. sērija

Šīs sērijas ēkas sāka būvēt 1970. gadu sākumā, bet pēdējie projekti tika realizēti vēl 1990. gados. Šīs ēkas ir vienas no visizplatītākajām tipveida sēriju ēkām visā Latvijā. 103. sērijas dzīvokļu plānojums ir diezgan ērts un praktisks.

Mājas ir būvētas no silikāta vai caurumotajiem māla ķieģeļiem un gāzbetona vai keramzītbetona paneļiem — nesošās sienas ir ķieģeļu, kas nodrošina labāku siltumizolāciju, savukārt pārējās sienas ir paneļu, kas pieļauj mājokļa pārprojektēšanu. Šīm ēkām parasti ir pieci dzīvojamie stāvi, pagrabstāvs un bēniņu stāvs (reizēm sastopamas ēkas bez bēniņiem). Starpstāvu pārsegumiem izmantoti dobjie dzelzsbetona paneļi. Bēniņu pārseguma termiskās pretestības palielināšanai parasti izmantotas fibrolīta plāksnes. 103. sērijas ēkām parasti ir savietotais jeb plakanais jumts ar iekšējo ūdens novadīšanas sistēmu. Oriģinālie logi — dubultais stiklojums ar savietotiem koka vērtņu rāmjiem. Sērijas ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehniskie parametri neatbilst mūsdienu prasībām, kas noteiktas Latvijas būvnormatīvā LBN 002-01 "Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika".

https://lv.wikipedia.org/wiki/Tipveida_dz%C4%ABvojam%C4%81_apb%C5%ABve_R%C4%ABg%C4%81#103._s%C4%93rija

Šādas virtuves iekārtas cena ir ~2500 Eur ar piegādi un uzstādīšanu.

(Cena norādīta 2023.gada septembrī)

Veicot korekcijas projektā, mainīsies arī cena, tāpēc nekautrējies jautāt, lai varam izstrādāt Tavām prasībām atbilstošu projektu.