"Koncepte" moduļu virtuves

Sadarbībā ar Attēls-R piedāvāju izstrādāt mēbeļu projektu, piegādāt un uzstādīt moduļu virtuves mēbeles. 

Moduļu nozīmē to, ka skapīšiem ir standarta izmēri, ar soli 5cm platumā. Ir pieejami trīs dažādi grīdas skapju augstumi un plašs sienas skapju klāsts. Ir arī stūra skapji, penāļi, skapji ar izvelkamiem groziem un skapji sadzīves tehnikai. Tāpat iespējams izvēlēties skapjus ar Blum vai Samet furnitūru, vai Gola bezrokturu sistēmu. 

Kāpēc izvēlēties moduļu virtuvi? Jo šīs virtuves ir par 15-20% lētākas nekā individuāli pasūtītas. Tas tādēļ, ketaļas, kas konkrētām skapju grupām ir vienādas, tiek sagatavotas vairumā. Līdz ar to tiek taupīts laiks, darbs un resursi. Protams, pasūtījumā var iekļaut arī kādu nestandarta skapi, lai vieta telpā tiktu izmantota maksimāli, bet to jau mēs izdomāsim projektēšanas gaitā.

Izgatavošanas laiks šādām virtuvēm ir 3-4 nedēļas, kas ir krietni īsāks pasūtījuma izpildes termiņš nekā individuāli ražotām virtuvēm, jo, kā jau minēju, daudzas detaļas ir iepriekš sagatavotas.

Lai izstrādātu projektu šādai virtuvei- vērsies pie manis. Projekta izstrāde ir tāda pati, kā individuālai virtuvei. Mērīšana, tikšanas salonā, materiālu izvēle, tāmēšana, izgatavošana, piegāde un uzstādīšana.

Zemāk esmu sagatavojusi dažus piemērus tipveida dzīvokļu virtuvēm, jo tās ir nelielas un mēbeļu izvietošana šajās, mazajās virtuvītēs ir sagādājusi galvas sāpes ne vienam vien klientam.

Lietuviešu projekts.

Lietuviešu projekta pamatā ir Maskavā radīts 464. sērijas namu projekts, taču lietuvieši un pēc tam arī latvieši to bija uzlabojuši.

Šīs sērijas ēkas būvēja no 1960. gada sākuma (uzlabotā variantā no 1966. gada) un atšķirībā no citām, mazāk izplatītām sēriju ēkām, tās ir sastopamas gandrīz katrā Rīgas rajonā. Lietuviešu projektam raksturīgas piecstāvu lielpaneļu ēkas ar ģipšbetona starpsienām.

Tiek izšķirtas vecās un jaunās lietuviešu projekta ēkas. Atšķirība ir tā, ka vecajām lietuviešu projekta mājām ir balkoni, savukārt jaunajām — lodžijas. Plānojuma ziņā šo māju dzīvokļi ir kompakti, kas varētu likties par šauru. Dzīvokļu vidējās ekspluatācijas izmaksas ir salīdzinoši zemākas, salīdzinot ar citiem apbūves projektiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Tipveida_dz%C4%ABvojam%C4%81_apb%C5%ABve_R%C4%ABg%C4%81#464._s%C4%93rija_(Lietuvie%C5%A1u_projekts)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.