Žalūzijas.

Pasūtījuma norise.

Visbiežāk žalūziju pasūtīšana sākas ar mērīšanu. 

Ja tās ir rullo vai dienas/nakts žalūzijas ar stiprināšanu pie sienas vai griestiem un zināms vajadzīgais izmērs tad atliek izvēlēties tikai audumu. To var izdarīt "Dizaina Darbnīcā" Jāņa ielā 9, Tukumā. Iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, jo bieži esmu izbraukumos. Vai, ja vajadzīgs, braucu pie klienta, lai pieskaņotu auduma toni pārējam telpas interjeram.

Ja jāizgatavo kasešu, plisētās, vertikālās, koka vai metāla horizontālās žalūzijas, vai kukaiņu sieti, tad nepieciešama precīza mērīšana. Protams, ja zināms kā to darīt, mērījumus var veikt pats. Tādā gadījumā veicot pasūtījumu lūdzu parakstīties, ka klients mērījumus veicis pats un uzņemas atbildību par izmēru precizitāti.

Uz mērīšanu vienmēr ņemu līdzi audumu katalogu, lai uzreiz var izvēlēties vēlamo materiālu.

Tikai tad, kad izvēlēts audums un zināmi izmēri, varu sagatavot cenu piedāvājumu. To nosūtu elektroniski. Ja cena ir pieņemama, tad sagatavoju rēķinu un pēc apmaksas saņemšanas nododu pasūtījumu ražošanai.

Cenas ir atkarīgas no žalūziju veida, izmēra un auduma. Ja vēlaties veikt cenu aptauju, tad visērtāk būs sazināties telefoniski un visu izrunāt katram individuāli.

Izgatavošana parasti ir 7-14 dienas. Atsevišķos gadījumos, piemēram, koka žalūziju izgatavošana aizņem mēnesi, jo katru žalūzija lameli nepieciešams izgatavot un apstrādāt. Termiņu var pagarināt arī pasūtījuma apjoms vai ražotnes noslogojums.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.